AjťákZákladní informace

Komu je služba určena?

Každému, kdo se domnívá, že ji využije. Je jedno, zda jste firma (jsme plátce DPH), či konečný spotřebitel. Pokud máte problém s počítačem, či chcete postavit počítačovou síť nebo poradit s pčítačovou sítí, jste ta správná osoba, která může službu využít.

Mám zájem o dlouhodobou spolupráci.

Nevadí, není problém. Lze se domluvit na paušálních platbách nebo na určitém počtu pravidelných výjezdů.

Máte obchod? Potřeboval bych objednat flash disky.

Obchod jako takový, ať už kamenný či internetový v tuto chvíli neprovozuji. Nabízím služby, to znamená, že pokud potřebujete postavit PC síť, já síť navrhnu, doporučím zařízení, toto zařízení objednám u velkoobchodu a zařízení Vám nakonfiguruji. Pokud byste však měl zájem jen o toto zařízení, není to v tuto chvíli možné.

Co jsou to služby systémového integrátora?

Systémový integrátor je člověk, který je ve firmě odpovědný za zavádění informačního systému. Komunikuje s dodavatelskou firmou (systémovým analytikem), zaměstnanci firmy a vedením, aby se došlo ke všem pracovním procesům ve firmě a všem skupinám nový informační systém vyhovoval. Současně spolupracuje s vývojovou firmou na manuálech a školení budoucích uživatelů a správců systému. Systémový integrátor by měl znát nejen prostředí firmy, ale též by se měl vyznat v analytických nástrojích pro návrh systému (UML diagramy, E-R diagramy a pod.), a v neposlední řadě též v oblasti IT. Často je jako systémový integrátor též nazývána vývojová firma (spojuje totiž vše dohromady). Vývoj informačních systému ovšem v tuto chvíli neprovádím.