AjťákNabízíme pro firmy i občany:

Návrh a realizace počítačových sítí

Navrhneme a postavíme metalickou či radiovou počítačovou síť, dle Vašich požadavků a potřeb včetně dodávky a nastavení aktivních síťových prvků (routery, switche, bezdrátové přístupové body).

Správa počítačových sítí

Postaráme se o Vaši současnou počítačovou síť, ověříme vhodnost nastavení parametrů, případně upravíme a rozšíříme síť dle Vašich aktuálních i budoucích potřeb. Též nastavíme VPN služby, aby bylo možno se připojit do Vaší sítě odkudkoliv.

Správa počítačových stanic a serverů

Zajistíme, že všechny Vaše počítače budou fungovat, tak jak mají, nainstalujeme a nastavíme vaše počítače a servery tak, aby všechny služby v síti fungovali k Vaší spokojenosti. Nastavíme i pravidelné zálohování, abyste nepřišli o svá cenná data.

Údržba a konfigurace počítačových stanic a serverů

Pokud se Vám rozbije počítač či server nebo vypadne počítačová síť, uděláme vše proto, aby Vám vše fungovalo tak jak má. Vyměníme hardware či software a znovu vše nastavíme.

Konzultace v oblasti hardware a software

Skutečně potřebujete tak výkonný (a tak drahý) počítač? Nebo naopak, už Váš počítač či server nestíhá? Rádi Vám doporučíme, a pokud budete chtít i nastavíme počítač či server dle vašich aktuálních i budoucích potřeb. Opravdu si musíte pořizovat poslední verzi Office od Microsoftu? Víte, že existují i alternativy, kde nemusíte platit ani korunu, přesto je můžete používat ke komerčním účelům zcela legálně a zdarma?

Činnost systémového integrátora

Už vaše firma vyrostla tak, že používání jednoduchých a účelových programů je pro vás neefektivní? Chtěli byste mít jednotné uživatelské prostředí, jednotnou centrální databázi vašich zákazníků a vašich služeb, kde najdete všechny informace? Chcete mít provázanou výrobu, sklad a účetnictví, abyte je mohli nahradit jedním programem? Zajistíme Vám komunikaci s vaším budoucím dodavatelem informačního systému, aby plně odpovídal vaším potřebám.

Správa a údržba informačních systémů

Pokud již máte informační systém a hledáte někoho, kdo jej bude spravovat a udržovat, neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme monitoring systému, zálohování a řešení problémů v jednotlivých ŕovních IS.

Nákup hardware a software

U nás si můžete koupit vhodný hardware a software. Pokud budete mít zájem, tak jej pro Vás i nainstalujeme a nakonfigurujeme.

Služby externího správce IT

Někdy též označované jako outsourcing IT (služeb). Ne vždy je pro firmu výhodné, aby si udržovala vlastní IT oddělení, případně se chce zabývat pouze svou hlavní činností. Využitím outsourcingu IT služeb sníží firma náklady na správu a údržbu ICT.